Te gjithe filma online me titra shqip i gjeni vetem ketu !

Jobs HD

PERSHKRIMI

Historia e ngjitjes së Steve Jobs nga braktisja e kolegjit në një nga sipërmarrësit më të nderuar krijues të shekullit të 20-të.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Thunderstruck

PERSHKRIMI

Kur Brajan, një tifoz i ri i pashpresë në mënyrë të magjishme shkëmben talentin me heroin e tij, yllin e basketbollit, Kevin Durant, ai bëhet ylli i ekipit të gjimnazit, ndërkohë që Kevin papritmas, nuk bën dot një kosh as sa për të nxjerrë veten nga telashet.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Colossal

PERSHKRIMI

Gloria është një vajzë festash e papunë e detyruar ta lërë jetën e saj në qytetin e Nju Jorkut dhe të kthehet në shtëpi. Kur njoftimet shpallin që një krijesë gjigante po shkatërron Seulin, ajo gradualisht fillon të kuptojë që ajo është disi e lidhur me fenomenin.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Mr. Peabody & Sherman

PERSHKRIMI

Kjo është historia e qenit me inteligjent dhe "të lexuar" në botë zoti Pibadi dhe djalit të tij të adoptuar, Sherman. Aventurat e tyre me makinën e kohës WABAC, nuk mbeten vetëm leksione historie të zakonshme kur Peni, shoqja e Shermanit nis udhëtimin e jashtëzakonshëm për të tre ata por që në fund rezulton te jetë një mision i pasigurt drejt rrugës për tu kthyer në shtëpi.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

S.W.A.T. Under Siege (2017)

PERSHKRIMI

Një ekip i S.W.A.T. sulmohet nga një terrorist ndërkombëtar i cili ndjek pa rreshtur dhe egërsisht një njeri misterioz i cili u kap nga S.W.A.T. i Siatëllit pas një sulmi i cili përfundoi tmerrësisht keq.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Plush (2013) (+18)

PERSHKRIMI

Një këngëtare/shkrimtare tekstesh, pavarësisht se është e martuar, lidhet me një kitarist, të cilit ajo i zbulon shpejt se ka një të shkuar të errët që mund të jetë me rrezik për të dhe ata që ka afër.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , , ,

Baahubali 2 The Conclusion

PERSHKRIMI

Kur Shiva, djali i Bahubalit meson per origjinen e tij ai fillon te kerkoje pergjigje. Ngjarjet e jetes se tij ballafaqohen me ngjarjet e shkuara ne mbreterine Mahishmati.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Meri Pyaari Bindu

PERSHKRIMI

Nje shkrimtar i shquar Abhimanyu Roy te cilit i eshte bllokuar frymezimin rikthehet duke shkruar nje histori dashurie si ne kohet e vjetra.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Better Living Through Chemistry HD

PERSHKRIMI

Jeta e qetë e një farmacisti do të dalë jashtë kontrollit kur ai fillon një marrëdhënie me një kliente grua e cila e përfshin atë në një rrugë seksi, droge dhe ndoshta vrasjeje.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Sarkar 3 (2017)

PERSHKRIMI

Duke u bazuar në idenë "Çdokush mund të tradhtoj këdo", Sarkar, figura e fuqishme politike këtë herë përdor dinakërinë dhe hilet politike për të zbuluar armiqtë.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Sleight (2016)

PERSHKRIMI

Një magjistar i ri rrugësh kujdeset i vetëm për motrën e tij të vogël duke u marrë me aktivitete të paligjshme pasi mbeten jetimë...


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Ravenswood (2017) HD

PERSHKRIMI

Kur katër turistë amerikanë, Sofia, Karli, Bella dhe Majkëlli shkojnë në një turne fantazmash, përjetojnë më shumë nga sa mund të përballojnë, kur fantazma e një doktori të keq dhe e viktimës së tij i kapin në një pavion të vjetër psikiatrie..


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

The Legend of Hercules

PERSHKRIMI

Në Greqinë e lashtë, një mbretëreshë i dorëzohet epshit të Zeusit për të lindur një djalë që do të rrëzojë sundimin tiranik të mbretit dhe do të risjellë paqen në tokën e vuajtur. Por ky princ, Herkuli, nuk e di identitetin e tij të vërtetë apo fatin e tij. Ai dëshiron vetëm një gjë: dashurinë e Hebesit, Princeshës së Kretës, e cila i është premtuar vëllait të tij. Kur Herkuli mëson se për çfarë është i destinuar, ai duhet të zgjedhë: të arratiset me dashurinë e tij të vërtetë apo të përmbushë fatin e tij dhe të bëhet heroi i vërtetë i kohës së tij. Historia prapa një prej miteve më të mëdhenj zbulohet në këtë tregim epik plot aksion për dashurinë, sakrificën dhe forcën e shpirtit njerëzor.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Trespass Against Us (2016)

PERSHKRIMI

Prej tre gjeneratash familja Cutler jeton nga mashtrimet për fushat e Britanisë së Madhe, duke luajtur me të pasurit e lokalitetit dhe autoritet. Mirëpo Chad-i përfundon t'i japë fund principeve të babait dhe mirëqenies së ardhshme të të birit, ndërkohë që të gjitha autoritetet e gjurmojnë.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Fatal Contact

PERSHKRIMI

Një boksier i talentuar i futet rrugës së boksit të paligjshëm për të fituar para. Gjatë rrugëtimit takon edhe një mjeshtër Kung Fu-je, i cili e përgatit për ndeshjet më të rëndësishme.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Austin Found (2017)

PERSHKRIMI

Një grua që është e ngopur me jetën e saj monotone përgatit një skemë për të bërë familjen e saj të famshme, por jo gjithçka shkon siç është planifikuar, pasi ish- i dashuri i saj fillon ti prishi punë...


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Game of Thrones Sezoni 7 Episodi 1

PERSHKRIMI

Aria niset drejt jugut. Xhon organizon mbrojtjen e Veriut. Sersi përpiqet të gjejë aleatë. Semi përshtatet me jetën e tij të re në Olldtaun. Deneris kthehet në shtëpi.

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Cruel Intentions +18

PERSHKRIMI

Kathryn bën një bast që vëllai i saj, Sebastian, nuk do të jetë në gjendje ta qojë në krevat Annette (një e virgjër, që dëshiron të presë deri në dashuri). Nëse ai humbet, Kathryn merr Jaguarin e tij, nëse ai fiton, ai merr Kathryn.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Space Dogs: Adventure to the Moon

PERSHKRIMI

Pushoku, një austronaut i ri adoleshent, është i vendosur të gjejë babain e tij të humbur astronaut. Çuditërisht, ai hyn fshehurazi në një raketë amerikane për në Hënë por së shpejti mëson se s'është vetëm, teksa ribashkohet me nënën e tij si dhe njihet me një majmun dhe me një alien të vogël. Së bashku, i gjithë grupi mëson kuptimin e vërtetë të punës në grup teksa mundohen të gjithë të kërkojnë babain e Pushokut.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Three Steps Above Heaven

PERSHKRIMI

Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni filmin e shumë pëlqyer dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

The Saint (2017)

PERSHKRIMI

Mjeshtrit ndërkombëtar të vjedhjes, Sajmon Templar, i njohur ndryshe si Shenjtori, i kërkohet nga një burrë i pasur i dëshpëruar të gjejë vajzën e tij të rrëmbyer. Megjithatë, përveç se të shmangë autoritetet, Sajmonit i duhet të përballet me një kundërshtar të rrezikshëm nga e shkuara e tij.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Dead South (2016)

PERSHKRIMI

Në prag të luftës civile amerikane dy vampir ngrihen të luftojnë për të kërkuar vendin e tyre nga banorët e një qyteti të përgjakshëm jugor.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Sabotage (2014)

PERSHKRIMI

Tek filmi "Sabotazhi" Arnold Shvarcenegër drejton një task forcë elitë të Anti-Drogës që merret me kartelet botërore të narkotrafikut. Kur skuadra ekzekuton me sukses një sulm të armatosur në bazën e tyre sekrete, ata mendojnë se mbaruan... derisa një nga një, anëtarët e skuadrës fillojnë të eleminohen. Ndërsa numri i viktimave rritet, ata janë të gjithë të dyshuar.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Natalie +18

PERSHKRIMI

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente kërcimi. Një melodramë rreth dashurisë dhe sekreteve të tre njerëzve...

Loading...

!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

ad

Loading...

ad

Loading...
Copy
Powered by Blogger.
 
Shiko Filma | Shiko Filma me titra Shqip | Shiko Filma ne cilesi HD | Filma me titra Shqip Copyright © 2016. Shiko Filma - All Rights Reserved.

FilmaKokoshka.com synon te behet nje videoteke virtuale, qe do te mund te shfletohet nga cdo pajisje (kompjuter, celular apo tablet). Filma dhe seriale te rinj shtohen vazhdimisht, duke shpresuar qe faqja jone te behet sa me shpejt nje videoteke personale me filma dhe seriale te ndryshme! Eja dhe bashkohu edhe ti me ne! Shikim te kendshem!

Shiko ndeshje
FilmaKokoshka.com ofron akses nga cdo pajisje mobile, smartfon apo tablet, si per serialet, ashtu edhe per filmat. Mjafton te klikosh butonin e filmit apo serialit per te shijuar filmin apo serialin e zgjedhur.
Shiko filma
Privacy Policy | DMCA