Te gjithe filma online me titra shqip i gjeni vetem ketu !

Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)

PERSHKRIMI

Për shkak të një komploti, i pasuri So Chan humbet gjithçka por shpëtohet nga Sekti i Lypësve. Ai mëson artin marcial shekullor - Grushti i Dehur, për të mundur një njeri që e futi në kurth.


Labels: , , , , ,

An Ordinary Man (2017)

PERSHKRIMI

Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Blade of the Immortal (2017)

PERSHKRIMI

Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e kupton se vetëm lufta ndaj të keqes mund t'ia pastronte shpirtin. Ai premton të ndihmojë një vajzë të vogël për tu hakmarrë ndaj personave që i vranë prindërit.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Jeepers Creepers III (2017) ]

PERSHKRIMI

Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

The Villainess (2017)

PERSHKRIMI

Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

PERSHKRIMI

Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të identifikuar kërcënimin dhe të ruajnë jo vetëm Alfën, por të gjithë universin...

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Rumble (2016)

PERSHKRIMI

Një luftëtar i plakur tashmë, ish kampion i MMA, detyrohet të përfshihet në qarkun ndeshjeve të jashtëligjshme për të shpëtuar të dashurën e tij që rrëmbehet nga kreu i një karteli meksikan...

Loading...

Labels: , , , , , ,

The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

PERSHKRIMI

Surly dhe shokët e tij duhet të ndalojnë kryetarin e bashkisë që të mos shkatërrojë shtëpitë e tyre për rrugën e një parku zbavitës jofunksional.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Rapid Fire

PERSHKRIMI

Kur studenti Xheik Lo bëhet dëshmitar i një vrasjeje, e gjen veten ndërmjet dy bosash droge. Atë e tradhtojnë dhe i ngrenë kurth agjentët e policisë që e mbronin dhe i vetmi person që mund të ketë besim është Rajani, një polic në Çikago. Për të pastruar emrin e tij Xheik bie dakord të ndihmojë Rajanin për të mposhtur bosat e drogës.

Loading...

Labels: , , , , , , , ,

Birth of the Dragon (2016)

PERSHKRIMI

Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet '60. I frymëzuar nga beteja epike mes Brus Lisë dhe mjeshtrit të Kung Fusë Uong Xhek Man, beteja që i dha jetë një legjende.

Loading...

Labels: , , , , , , , ,

The Glass Castle (2017)

PERSHKRIMI

Një vajzë e re rritet në një familje jo si gjithë të tjerat, një familje nomade ku e ëma është një artiste dhe i ati një pijanec i cili i mbushte fëmijët e tij me iluzione si një mënyrë për ti shpërqendruar nga varfëria e tejskajshme.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Showgirls 18+

PERSHKRIMI

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA SKENA TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t'u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira...

Loading...

Labels: , , , , , , , ,

Luke Cage Sezoni 1 Episodi 3

Loading...

PERSHKRIMI

Luke përfshihet akoma më shumë në luftën për lagjen e tij, kur për t'i bërë një nder një shoku të vjetër, ai përpiqet të ndihmojë një djalosh i cili është në telashe me Cottonmouthin.

Loading...

Labels: , , , , , , , , , ,

Singularity (2017)

PERSHKRIMI

Në 2020 Elias Van Dorne, drejtori i industrisë VA, kompania më e madhe robotike, prezanton shpikjet e tij më të madhe: Kronos. Një super kompjuter me inteligjencë artificiale i programuar për t'i dhënë fund luftërave në mbarë botën.

Loading...

Labels: , , , , , , , ,

In the Shadow of Iris

PERSHKRIMI

Iris, një grua e re e një bankieri, zhduket në Paris. Një mekanik i mbytur në borxhe mund të jetë i përfshirë në këtë lidhje të cuditshme. Një mister shumë i vështirë për policinë.

Loading...

Labels: , , , , , ,

Iron Fist Sezoni 1 Episodi 5

PERSHKRIMI

Ndërkohë që Ward dhe Joy mundohen të nxjerrin kompaninë nga telashet në lidhje me fabrikën e tyre kimike, Danny ka zbuluar lidhjen midis heroinës sintetike dhe Hand. Ai kërkon ndihmën e Colleen për të gjetur prova që mbështesin teorinë e tij.Loading...

Labels:

Ingrid Goes West (2017)

PERSHKRIMI

Pas vdekjes së mamasë së saj dhe një serie ngjarjesh jo të mira, e reja Ingrid Thorbërn arratiset nga jeta e mëparshme duke u shpërngulur në perëndim për t'u miqësuar mr fiksimin e saj në Instagram, një vajzë popullore nga Los Anxhelosi e quajtur Tejlor Sloejn. Pasi një lidhje e shpejtë formohet midis të dyjave, fasada fillon të kriset duke rezultuar në probleme të tjera.

Loading...

Labels: , , , , , ,

Where’s the Money (2017)

PERSHKRIMI

Një djalosh i shkathët dhe i zgjuar nga rrugët e Jugut Qendror duhet të hyjë në një vëllazëri të bardhish për të rimarrë një shumë parash...

Loading...

Labels: , , , , ,

Boy A

PERSHKRIMI

Nëpërmjet këtij filmi, vjen historia e Xhejkut, një i ri që sapo është liruar nga burgu. Pas dënimit për kryerjen e një krimi të dhunshëm kur ishte fëmijë, Xhejku përpiqet të ambjentohet me jetën e përditshme, por e shkuara, e ndjek kudo…

Loading...

Labels: , , , , , , ,

All Eyez on Me (2017)

Loading...

PERSHKRIMI

All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.

Loading...

Labels: , , , , , , ,

The Defenders Sezoni 1 Episodi 5

PERSHKRIMI

Besnikëria e Elektras vihet në dyshim, Colleen ndeshet me një të njohur të vjetër dhe Luke provon që di si t'i rezistojë goditjeve.Loading...

Labels: , , , , , , , , , ,

The Chaser

PERSHKRIMI

Një tutor i zënë ngushtë prej parave mbeshtetet në aftësitë e tij si ish detektiv për të zbuluar se çfarë ka ndodhur me prostitutat e tij të zhdukura...

Loading...

Labels: , , , , , , ,

Happy Death Day (2017)

PERSHKRIMI

Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj.

Loading...

Labels: , , , , , , , ,

Found Footage 3D

PERSHKRIMI

Një grup njerëzish të cilët po xhirojnë një film horror bazuar në filmime të gjetura, gjenden vetë brenda një situate të tillë pasi një qenie e ligë hyn në filmimet e tyre.

Loading...

Labels: , , , , , ,
Powered by Blogger.
 
Shiko Filma | Shiko Filma me titra Shqip | Shiko Filma ne cilesi HD | Filma me titra Shqip Copyright © 2016. Shiko Filma - All Rights Reserved.

FilmaKokoshka.com synon te behet nje videoteke virtuale, qe do te mund te shfletohet nga cdo pajisje (kompjuter, celular apo tablet). Filma dhe seriale te rinj shtohen vazhdimisht, duke shpresuar qe faqja jone te behet sa me shpejt nje videoteke personale me filma dhe seriale te ndryshme! Eja dhe bashkohu edhe ti me ne! Shikim te kendshem!

Shiko ndeshje
FilmaKokoshka.com ofron akses nga cdo pajisje mobile, smartfon apo tablet, si per serialet, ashtu edhe per filmat. Mjafton te klikosh butonin e filmit apo serialit per te shijuar filmin apo serialin e zgjedhur.
Shiko filma
Privacy Policy | DMCA