Te gjithe filma online me titra shqip i gjeni vetem ketu !

Deep (2017)

PERSHKRIMI

Kur një oktapod lozonjar i quajtur Dip fut në telashe koloninë e peshqve në të cilën bën pjesë, udhëheqësi i saj i rreptë e urdhëron Dipin të shkojë të kërkojë ndihmë. Së bashku me miqtë e tij, një karkalece gazmore dhe një peshk ndriçues jo shumë të zgjuar, Dipi niset në një udhëtim fantastik dhe të rrezikshëm përmes qytetesh të fundosura dhe anijesh të mbytura ku takon krijesa guximtare dhe armiq të frikshëm.

Loading...

Share :
Labels: , , , , , , , ,

Post a Comment

 
Shiko Filma | Shiko Filma me titra Shqip | Shiko Filma ne cilesi HD | Filma me titra Shqip Copyright © 2016. Shiko Filma - All Rights Reserved.

FilmaKokoshka.com synon te behet nje videoteke virtuale, qe do te mund te shfletohet nga cdo pajisje (kompjuter, celular apo tablet). Filma dhe seriale te rinj shtohen vazhdimisht, duke shpresuar qe faqja jone te behet sa me shpejt nje videoteke personale me filma dhe seriale te ndryshme! Eja dhe bashkohu edhe ti me ne! Shikim te kendshem!

Shiko ndeshje
FilmaKokoshka.com ofron akses nga cdo pajisje mobile, smartfon apo tablet, si per serialet, ashtu edhe per filmat. Mjafton te klikosh butonin e filmit apo serialit per te shijuar filmin apo serialin e zgjedhur.
Shiko filma
Privacy Policy | DMCA